Slidinėjimas

Atostogų metu nenorite kiaurą dieną "kepti" saulėje? Pabodo šlapios besniegės Lietuvos žiemos? Norite aktyviai leisti laiką gaivioje Alpių vėsoje? Tuomet slidinėjimas - kaip tik Jums!

Slidinėjmo kurortai Prancūzijoje

Val Thorens (2300 m). Tai aukščiausias slidinėjimo centras Europoje. Miestelis įsikūręs visiškai šalia trasų, todėl čiuožti galima vos išėjus pro viešbučio duris. Tai itin patogu atostogaujantiems su šeima. Dėl didžiulių investicijų tobulinant slidinėjimo bazę, Val Thorens pripažįstamas moderniausiu slidinėjimo centru Europoje.


Les Menuires
(1850 m). Tai jaukus miestelis Alpėse su daugybe restoranų, barų, kavinių ir parduotuvių. Slidinėjimo centrą sudaro 8 rajonai, tarpusavyje sujungti slidinėjmo trasomis, pėsčiųjų takais bei pakėlėjais. Autentiška kalnų architektūra, kur dominuoja medis ir akmuo, suteikia miesteliui išskirtinio žavesio. Kopimas į kalnus pėsčiomis, apžvalginiai pasikėlimai, snieglentės, nusileidimai nuo kalno parašiutu, sniego motociklai, čiuožykla, uždaras baseinas, sveikatingumo centrai, kino salės - viską rasite čia!


Alpe D'Huez (1860 m). Tai vienas iš didžiausių ir aukščiausiai kalnuose esančių kurortų Europoje, pirmos tarptautinės kategorijos slidinėjimo centras. Pietinėje pusėje įsikūrusiame kurorte saulėtos dienos išlieka ir gruodžio bei sausio mėnesiais, net iki 17 valandos galima slidinėti šviečiant saulei. Dėl to kurortas dar vadinamas Saulės sala.

Slidinėjimo kurortai Austrijoje

Tirolio kraštas. Insbrukas. Tai išskirtinis Austrijos regionas. Įspūdis toks, kad patenki į visai kitą šalį. Aplink Insbruką stūkso septynios garsiausios slidinėjimo zonos, apjungtos viena sistema. 120 km puikiai parengtų kalnų trasų 900 - 3200 m aukštyje, daugiau nei 100 km lygumų trasų, snieglentininkų parkas, tramplynai...


Zilertalio slėnis. Tirolio Alpėse esantis slėnis jau seniai žinomas kaip didžiulių galimybių vasaros ir žiemos sporto centras. Jau daugiau nei 150 metų čia plėtojamas turizmas.


Ischgl (1377 m). Kurortas garsėja kaip labiausiai pramogaujantis Austrijos kalnų slidinėjimo centras. Tačiau būriai turistų čia atvyksta ne vien naktinių linksmybių ieškoti. Silvretta slidinėjimo arena vilioja puikiomis slidinėjimo sąlygomis, gera sniego danga bei patogia keltuvų sistema.


Serfaus - Fiss-Ladis (1427 m). Kurortas puikiai pritaikytas ilsėtis su vaikais: veikia specialūs vaikų kalnų slidinėjimo parkai, karuselės, sniego kalneliai, restoranai su vaikiškais meniu, su vaikais pramogauja animacinių filmų herojai. Tik čia rasite tikrą požeminį metro su begarsiu traukiniu, važinėjančiu ant oro pagalvės. Keturios metro stotelės jungia slidinėjimo centrą su keltuvais. Kelionės nieko nekainuoja.

Slidinėjimo kurortai Italijoje

„Sella Ronda" - tai žiedas, apimantis kalnų masyvą Sella, esantį Italijos Dolomitinėse Alpėse. Tai tikrų tikriausia „kalnų karuselė", ir tuo ši vieta unikali. Daugybė keltuvų ir nusileidimo trasų, apjungtų į vieningą sistemą. Uolėti masyvai ir užsnigtos lygumos sukuria neišdildomus įspūdžius ir malonumą čiuožti. Praskrieti šia „karusele" labai paprasta, o svarbiausia - patogu.

Val Gardena (1236 - 1563 m)
Val di Fassa
Alta Badia
Arabba (1602 m)

Pasirinkite operatorių
  • img
  • img

© 2022 UAB "Terra incognita"

Visos teisės saugomos.

Sprendimas: netmaster.lt

×
×

Traveling in the Baltic States

The Baltic States - Latvia, Estonia and Lithuania

Traveling in Lithuania

Traveling in Latvia

Traveling in Estonia

Traveling in Vilnius

Traveling in Riga

Traveling in Tallinn